| Darkness13 a întrebat:

Hei!
Poate cineva sa imi spuna legende creepypasta, gen :
Jeff the Killer, Slender Man, Sally etc.
FUNDA

4 răspunsuri:
| Happyjump a răspuns:

Slenderman
Multi oameni au vazut prin padure un om slab, anormal de înalt si nu are fata dar te poate vedea, auzi sau sa iti miroasă frica. Cei care susțin ca l-au vazut au fost dusi la un detector de minciuni si chiar au spus adevarul.
Jeff the killer
Este un adolescent normal. Intr-o zi a fost capturat de niste Puști, Jeff era genul nerd, acei Puști l-au ars pe Jeff sau ceva de genul dar de atunci el suferă de o boala mintala. In seara de după incident Jeff si-a tăiat gura ( ca Joker) si ploapele ca sa nu mai doarmă niciodat. Cică mai trăiește si atunci cand il vezi iti spune"go to sleep" fundita?

| Dahliaa a răspuns:

Splendorman, Lost Silver, Eyeless Jack, Smile Dog, Jane The Killer, Tails Doll, Sonic.exe, Hoodie, Nina The Killer, Laughing Jack, Ben Drowned, Masky, Ticcy Toby, Clockwork, Suicidemouse..cam atat stiu si cam atat sunt preferatii mei happy

| Costel_Alecu_1985 a răspuns:

Uite unu dar nu stiu daca iti place :monstrul radioactiv, pigsy

| Enciu_Antonia_1994 a răspuns:

Erau doi frati care sau mutat,seara unul s-a trezit si a simtit o durere mare,s-a dus la spital,acolo a vazut ca nu mai are rinichi si are o zgarietura pe fata,s-a dus acasa,a doua seara si a vazut acea creeatura cu o masca albastra si cu ochi care din ei scurgeau lichid negru, el i-a facut poza, dar la atacat, el a fugit dar sa inpiedicat, s-a trezit la psital si doctorul ca are vesti, 1 a scapat cu rani usoare 2 i-a murit fratele, el s-a dus sa ia lucrurile si l-a vazut pe fratele sau mort si langa el era rinichiul lui mancat pe jumatate