| and0ra a întrebat:

Buna! In 3 zile e bacul, sunt la profil real, iar la probe am romana, mate si bio (anatomie si fiziologie umana). Nu am recapitulat aproape deloc (am mai facut cateva variante la mate totusi) si o sa recapitulez totul cu o zi inainte la fiecare. Nu va cer sfaturi, nici sa ma judecati de ce fac asta, dar de curiozitate, cat credeti ca o sa iau? Tin sa mentionez ca vreau la romana cel putin 9, la bio cel putin 8 si la mate doar sa trec e indeajuns lol. (O sa raspund cu cat am luat dupa ce aflu rezultatele)

12 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

7,7,6

| and0ra explică (pentru Wr3nch):

Haha am luat 8 la romana, 8, 2 la mate si 8, 35 la bio laughing Mersi de raspuns!

| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă ai invatat in timpul anului: română - 8, matematica 6-7 depinde de nivelul tău și anatomie 8 dacă ești atent.
Dacă nu ai mai invatat demult atunci 6, 5, 6.

| and0ra explică (pentru Nirvanaaa):

L-am luat, ai nimerit la romana laughing am luat 8 fix acolo, la mate am luat 8, 2 si la bio 8, 35 happy Mersi de raspuns!

| Wr3nch a răspuns (pentru and0ra):

Bravo ție, spor la facultate!

| and0ra explică (pentru Wr3nch):

Multumesc frumos! happy

| Nirvanaaa a răspuns (pentru and0ra):

Super, felicitari happy

| and0ra explică (pentru Nirvanaaa):

Mersii xx

| user0010 a răspuns:

Contează că o să-l iei.

| and0ra explică (pentru user0010):

L-am luat, mersi de raspuns!

| tasr123 a răspuns:

La anul.

| and0ra explică (pentru tasr123):

L-am luat cu 8, 18 dar mersi de raspuns happy