| Loryoficial a întrebat:

In august mi-am cumparat un nokia 6303 classic. Am card microSD si vreau sa pun parola la card! cum as putea face acest lucru? cand vreau sa schiimb parola imi cere sa bag o parola pentru a putea schimba parola!
stie cineva cum pot sa pun parola pe card?big grin dau funda la cel mai folositor raspuns!

MS anticipat!

2 răspunsuri:
| Alecs13 a răspuns:

Chiar daca nu iau funda. dar o sa te dezamagesc! Nu poti pune parola pe card din Nokia... iar atunci cand iti apare parola inseamna ca s-a criptat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mada si da poti sa pui parola pe card. tu trebuie sa bagi palora pe care o vrei si dupa continui cu ce mai zice pe acolo iar daca zice ca parola e incorecta incearca sa iti aduci aminte de prima parola pa care ai pus-o si pentru a te convinge, dupa ce ai bagat parola sa bagi cardul in alt telefon si sa vezi ca iti cere parola ca asa am facut si eu si de abia am descoperit-o. uite idul meu daca mai ai nevoie de ajutor MADA_MOTORS97. PA