| PeStraziGoale a întrebat:

Buna happy
In cate tari ati fost si in care v. a placut cel mai mult? big grin?
Eu am fost in 5 :Italia, Spania, Turcia, Egipt si India love struck

Cel mai tare a fost in Egipt (Hurghada love struck)
Vara asta pe unde mergeti? Eu in Eforie laughing

PS:nu, nu ma laud da sunt curioasa ce ati facut voi pe acolo love struck

Puteti sa imi povestiti laughing de la 1 zi pana la ultima la care ati stat? big grin? o sa va ia mult timp... da ma rog. primiti fundita unde a fost cel mai tare love struck

Răspuns Câştigător
| ButBut a răspuns:

Stii ce cred eu? Tu vrei sa te "mandresti" cu toate tariile vizitate ce le ai la activ.happyNu vreau sa fiu rautacioasa.Dar te consider norocoasa ca ai putut vizita toate aceste tari. Sper ca ai vizitate toate frumusetile tarilor respective.

O seara frumoasa.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu am fost decat in 3 tari ...romania,bulgaria si grecia!
...si spun sincer, ca cea mai frumoasa e Romania!
si btw :... daca vii in eforie, atunci iti urez bun venit!
eu stau aici!

| 985436982 a răspuns:

Am fost in Ungaria, Turcia, Egipt si Grecia (Rhodes). Si vara asta cred ca merg din nou in Turcia. big grin

| iubitica_2607 a răspuns:

Eu am fost in:Ungaria, Bulgaria.Grecia,Turcia si vara asta merg in Spania si cel mai fain a fost in greci am fost pe insulaCorfu se numea si daca se pune in grecia am fost de 2 ori o data pe insula o data pe continent