| Natalia89 a întrebat:

Aniversarea a unui deceniu impreuna cu iubitul meu se
apropie si vreau sa organizez ceva special. Timpul insa nu ma ajuta sa stau si sa concep o idee ca acum ceva ani cand surprizele erau adevarat surprize. Imi puteti face cateva sugestii?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Organizeaza o cina romantica la un restaurant deosebit sau acasa, cu o baie cu bule, sampanie, spuma multa si lumanari.

| sofisis a răspuns:

Un weekend intr-o tara straina

| munteanuionvictor a răspuns:

Puteți pleca într-o excursie la Slănic-Moldova.

| Ether a răspuns:

Depinde de bugetul tau. Le poti combina pe toate raspunsurile, o cina romantica dupa care il iei si mergeti cu avionul intr-oo destinatie apropiata, iar la sosire un cadou. Totul intr-un weekend.