| NoSwear a întrebat:

In curand va veni ziua mea, o sa implinesc 11 ani. Nu prea stiu unde sa o fac, deoarece utlima data mi-am facut-o cu colegii la pizza, si nu prea am avut ce face.Am adus muzica, am dansat, si atat, caci nu era foarte mare spatiul. Daca mi-as face-o acasa cu 15 colegi? Si. ce jocuri pentru varsta mea distactive putem sa ne jucam?

1 răspuns:
| shtefy a răspuns:

Woa... 11 ani...pai ai putea face acasa, plus ca ai calculatorul, va uitati la filme(sau desene animate big grin ) puteti juca adevar sau provocare, pentru ca v-ati distra bine, parerea mea, plus ca daca faci acasa cu atatia copii o sa fie haos total, si o sa fie distractie mare parerea mea happy