| meandme111 a întrebat:

In curand voi pleca in Franta si trebuie sa fac o lista cu resursele de care am nevoie. Ma ajutati va rog, pentru ca nu prea stiu ce sa iau cu mine (estimati cheltuielile pentru calatorie si enumerati alte mijloace/ materiale necesare: echipament special...)

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur, imediat ghicim unde stai, cat stai, de ce te duci si ce mama masii de echipament special ai nevoie

| meandme111 explică (pentru suntserios):

Stau o luna in Paris la un hotel in vacanta

| suntserios a răspuns (pentru meandme111):

Pai avionul vreo 300 euro, cazarea la un hotel decent in jur de 2500-3000 euro, mancarea macar 1000 euro ca e scump Parisul si na daca tu zici ca stai la hotel nu ai sa gatesti.

Asa ca un minim de 4000 euro.

| meandme111 explică (pentru suntserios):

Da tu stii vreun hotel din Paris?

| suntserios a răspuns (pentru meandme111):

Sunt cateva mii cred, e asa de greu sa cauti?