| crazygirl_3769 a întrebat:

nu de mult timp am cunoscut un baiat, e gragut inalt si amuzant, i-am dat iD-ul meu de mess. Cand am inceput sa vobim pe mess, el mereu imi trm pupici si vorbea dragut cu mine, dar de curand am aflat ca, pentru vara, va pleca in franta, nu stiu ce sa dar nu pot fi impacata cu gandul ca nu o sa-l vad o vara intreaga, in plus fara sa stiu ce simte pentru mine!
Voi ce credeti ma place?
Si. e posibil sa ma fi indragostit?
ajutati-ma va rog! DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| misterioasahug a răspuns:

Buna!
e posibil sa te placa, daca vrei sa stii ce simte pentru tine: intreaba-l.
si in rest te descurci, oricum, pleca 2 luni. nu e mult! bafta!:*

| InnocentKid91 a răspuns:

Poate ii place de tine, intreaba'l >big grin

| קคקยรђเςค a răspuns:

Pai eu nu stiu ce sa zic.multi baieti vb,, mierlos" cu fetele.eu zic sa-l intrebi intre 4 ochi ce simte.atunci vei fi cu sufletul impacat.dar daca nu il intrebi poti tine legatura cu el (mess,,twiter,,facebook,, hi5,, tell,, si multe altele).si nu-ti face griji vara va trece foarte repede daca incerci. iesi cu prieteni,, ditreazate,, du-te le mare sau la munte.incearca sa il,, uiti". sper ca te-am ajutat