| WhovianAnnie a întrebat:

Buna!
In fiecare vara ma arde soarele.Mie nu-mi place sa ma bronzez, asa ca vreau si eu sa imi spuneti un spray o lotiune ceva cu care sa nu ma mai ard si sa nu ma mai bronzez.

3 răspunsuri:
| amelicika a răspuns:

Inseamna ca pielea ta e sensibila uite aici http://www.google.md/......tp?/search mai multe.

| Narcys21 a răspuns:

Eu nu folosesc spray, insa cum apare soarele eu ma las putin bronzat si nu mai sunt ars mai tarziu, oricat de mult as sta la soare!

| Saby_Sabynutza_1998 a răspuns:

Orice crema folosesti, nu vei scapa de bronz.Crema este de preferat sa aiba factor de protectie 30. Pentru a te bronza cat mai putin, evita pe cat posibil expunerea la soare.

Sper ca ti-am fost de ajutorhappy