| AkaneHanda a întrebat:

In jocul "Sweet flirt", la episodul 5, la variantele cu cine a luat cheia, am ales partea cu directoarea. Acum, unde as putea sa gasesc cheia?
Dau funda celui mai bun raspuns, iar restul vor primi vot.

2 răspunsuri:
| NuuyyMayyyy a răspuns:

Cheia eu am gasit-o la clubul de grdinarit pe o piatera uita-te cu atentie

| Iony765 a răspuns:

Pai, nu prea am inteles ce ai vrut sa zici in partea cu directoarea.
Dar stiu ca daca te-ai dus direct in sala delegatiilor, cheia va fi in clubul de gradinarit, daca spionezi va fi la Castiel si daca pleci de acolo va fi la Lysander.

Funda?