| Rheea a întrebat:

in legatura cu Cnva Galati stiinte sociale intensiv franceza. cum se invata, cum sunt profesorii si cum se comporta elevii? conteaza mai mult partea materiala? poti sa faci fata fara sa faci deloc pregatire? va rog mult, ajutati-ma sa iau o decizie corecta!

5 răspunsuri:
| Rheea explică:

Dedeuh...multumesc pentru raspuns.cum tinem legatura? iti las id-ul sau mi-l dai tu pe al tau?:*

| Rheea explică:

Miss. tique_girl@yahoo.com

| dedeuh a răspuns:

Deci si eu anul acesta intru la liceu si sunt din Galati! Si eu am optat spre CNVA dar dupa cum stii sunt copii cu fite si daca nu ai bani nu esti vazut bine! Pe socio e ff usor din cate stiu si nu iti trebuie neaparat pregatire.Eu acum vreau sa ma duc la pedagogic pe Stiinte Naturale sau Socio-umane. Eu nu ma mai indrept spre Cnva pentru ca acolo e un pic cam rau cu colectivul, una este sa ai 50 de Ron in buzunar in fiecare zi si alta este sa ai 10 Ron. Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic! Te pupic si las aca o s afie bine cu liceul daca tu vrei la CNVA du-te s-ar putea sa fie bine! Nu se stie pana nu incerci! Si daca vrei sa intri as vrea sa tinem lagatura sa imi spui km este acolo! POti sa imi dai fundita daca vreilaughinglaughing

| dedeuh a răspuns:

Pai poti sa imi dai id-ul tau?

| dedeuh a răspuns:

Poti sa lasi id-ul tau aici?