| DiannaDi a întrebat:

In curand va fi majoratul meu.cum imi sugerati sa ma imbrac?happy

19 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Depinde de stilul tau dar indicat ar fi o rochita.

| Brigitta a răspuns:

O rochita big grin
Te duci prin magazine, probezi de toate si vezi care iti sta bine si in care te simti confortabil happy

cami
| cami a răspuns:

Sexi. E majoratul tau, fii cea mai incantatoare in lumina reflectoarelor!

| miroonah a răspuns:

Depinde care este stilul tau. poti sa te inbraci intr-o rochita mulata, rosie, sau ce culoare iti place, cu accesorii mari, daca rochia este una simpla, fara model, sau cu accesorii finute sau chiar deloc:d daca e una incarcata cu multe detalii. poti sa mai porti o pereche de bluci skiny, cu o bluza de club, cu un ceas, cizme si un colier cool
hee hee

| arysa a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa te imbraci cu o rochie(o culoare placuta, care sa-ti stea bine). Pt majul meu eu mi-am cumparat o rochie fara bretele cu mov si negru si niste pantofi cu bot rotund negri.la multi ani! Sa fii sanatoasa, iubita, fericita:*

| razadeluna a răspuns:

Decent si cu bun gust

| pysyuctzza a răspuns:

Buna, la multi ani si sa ai in viata tot ce iti doresti, depinde de tine daca esti o persoana romantica ar merge bine o rochita de seara dar daca esti o persoana care adora casual atunci niste blugi si un tricou cu o esarfa de aia in patretele al fi idealul... big grin distractie placuta.

| Rux_5597 a răspuns:

Un corset sexy si niste jeansismug

| sandulache a răspuns:

Buna.
in primul rand la muti ani si multa sanatate si tot ce iti doresti in viata.
La cum arati frumoasa si scupapa o fusta scurta si eleganta cu un putin decolteu, si ori cum sa te simti si tu bine sa te distrezi ca o data in vita faci majoratul, distractie palcuta si inca o data la multi ani.

| Macho a răspuns:

Is mai mare ca tine. sàc sàc sàc tongue
La multi ani, sa fii iubita :*

Important e sa te simti bine cu ceea ce te imbraci, si dupa sa te gandesti la aspect si cum sa arate. Sunt sigur ca vei gasi cu ce sa te imbraci si totul va fi ok.
La multi ani inca odata si distractie placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O rochita roza sau alba... ceva intre sweet si sexy.Sunt pe google f.multe modele dar depinde si de cum arati tu... ce inaltime ai, ce dimensiuni etc.trebuie o rochie care sa te avantajeze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La mulți ani în primul rând și sănătate că-i mai bună decât toate!
Ceva lejer și în același timp elegant.
Distracție plăcută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incet si cu grija. sa nu rupi dressul.caranaiin chiloti.si e riscant.la multi ani.sa fii iubita. fara dress.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as sugera o rochie pana la jm coapsei cu o culoare care sa iasa in evidenta si cu niste fantofi negri, rosii sau chiar cu niste modele...rochia ar trebui sa fie argintie, aurie, galbena s-au chiar rosie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm daca e in perioada asta probabil nu o sa gasesti tot felul de rochite prin magazine, acum depinde si in ce oras locuiesti, si depinde si in ce local o sa petreceti tongue oricum ideile fetelor sunt bune, dar depinde si de tine big hug distractie placuta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine mergi dezbracata

| razispeed a răspuns:

Pai daca ai niste haine sa pui pe tine e ca, numai sa n apari dezbracata

| toteu_4659 a răspuns:

In verde.