| barbyr0z.ex.fantadelamaye a întrebat:

in octombrie merg acasa in tara! in 25 oct. e ziua mea de nastere si o sa fiu acolo! ce sa fac? un chef acasa nu vreau! deci se exclude, fiind parintii, etc! ce pot sa fac? un chef la cabana sau nu stiu ceva ideei? nu vreau doar sa-i scot la un suc si gata!straight face

3 răspunsuri:
| Mixed a răspuns:

Super:X deci ...incerca sa ii duci la cabana... faceti un gratar acolo...big grin e fain :X apoi stati pana dimineata :X...
La multi ani :*:*:*:*

| rozalia25 a răspuns:

Depinde unde locuiesti, du-i undeva sa manance si dupa seara party si somn la cabana... daca nu iese prea scump... ia niste jocuri de carti, niste filme, muzica, si cauta ceva jocuri de grup la cabana (volei, tenis) si niste filme/ povesti de groaza pentru seara... eventual niste lampasi (dovleci cu lumanare), costume etc

| MissCamelia a răspuns:

Inchiriaza un club