| Insurgent a întrebat:

Hi! azi este ziua mea si de nume si de nastere. Ideea este ca nu stiu ce sa fac pentru ca parintii nu`mi tin ziua doar mi-au dat niste bani si vreau ca voi sa`mi dati niste ideei. Ms si fundda happy

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. La Multi Ani, si tot ce-ti doresti mai frumos, iar pentru parinti, o plimbare la un restaurant. O masa este bine venita. Pa!

| Filehost a răspuns:

FELICITARI! cumpara ceva inghetata la kg, multa multa ciocolata, iti kemi 2=3 prieteni si faceti osupper dulcetime.preferabil sa urcati pe acoperisul uni bloc, aszati acolo o masa, faceti foto v jukati in stikluta. faci ceva simplu da vesel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te cu prietenii undeva sau cumparati ceva deosebit nu de mancare ceva nu stiu ia-ti o rochie daca esti fata vezi tu ce-ti iei tu trebuie sa hotarasti ce faci cu banii nu altcineva mult noroc! sper ca te-am ajutat a si te rogg fundawinking