| Anamaria_3702 a întrebat:

In octombrie o sa plec la Bucuresti la facultate.Am o nedumerire. Vorbesc cu 2 baieti,dar doar atat nu e nimic mai mult.Ei vor sa incepem o relatie. Unul este de aici, unde stau eu, la 200 de km de Bucuresti iar celalat e din bucuresti.nu stiu pe care dintre cei doi sa-l aleg tinand cont ca o sa plec la Bucuresti in octombrie la facultate.Tin la amandoi in aceeasi masura, dar nu vreau sa incep sa tin la unul din ei foarte mult si sa nu-l pot vedea doar asa din cand in cand.Pe care imi recomandati sa-l aleg?|

1 răspuns:
| Georgy_Balan_1998 a răspuns:

Pai poti sai descri putin? Nu neaparat cum arata ci cum se poarta cum vorbesc si cum te simti tu cand vorbesti cu ei? Asta m-ar ajuta sa-ti dau un raspuns, dar cel mai simplu e sati urmezi inima.