| Mădiiiiie a întrebat:

In orasul meu sunt multe fete care machiaza, pun tips-uri, etc. Si sunt cu 1-2 ani mai mari ca mine. Vreau sa stiu daca trebuie sa faci un curs, sau alte chestii de genul. Daca stiti alte detalii sa-mi spuneti happy

Răspuns Câştigător
| Aleexxanndra a răspuns:

Daca stii sa te machezi nu iti trebuie curs. daca vrei sa incerci acasa singurica sunt pe youtube foarte multe Tutoriale big grin

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt care fac si ceva curs[asa sa devina mai experimentate si sa aiba o diploma in mana]

| Mădiiiiie explică:

Ma refer ca au clienti, si chestii. M-ar tenta sa incerc, dar trebuie sa ma informez inainte happy

| Claudiiiaa a răspuns:

Nu! nici un curs, te dai singura cu mascara si alte chestii... e usor, crede-ma