| 123456789dumitrita a întrebat:

În săptămână aceasta de şcoală colegul meu mereu ma prove a mereu şi insistent si mereu ma face sa zambesc. A incercat şi să mă sperie atunci când stau pe gânduri. Vorbeste desigur că toți baietii şi cu alte fete dar doar pentru doar a se rade de ele spunandule nişte lucruri cereals şi când mă uit la el mereu îmi da din ochisi vorbind şi nişte prostii că toți baietiidar când vine mai lângă mine niciodată nu vorbeste urat mai avea prostii. Mereu cand face glume mereu ma striga pentru sa-mi vada reactia. Mereu incearca sa ma pazeasca chiar si de colega mea de banca, a fost asa o situatie cand ea imi luasera telefonul dar el asa se emotionasera ca tocmai a lovit-o ori peste mana sau peste picior. Mia povestit chiar ce să întâplat aceste zile cu el. Inafara de toate astăzi din nimic mă strigă şi a început să-mi cante "frumoasa mea". Mam uimit destul de mult. Şi mereu ma strigă pe nume dar îmi mai spune şi Luminița in loc de Dumitrita şi prefer când mă strigă aşa deci numai pe mine mă strigă aşa. Mereu ne ajutăm la teste unul pe altul. Cum credeți mă place?

1 răspuns:
| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Evident ca te place, eu cred ca eu un baiat de treaba facand aceste lucruri si nu facand ca cei lanti baieti spunand deodata direct "vrei sa fii cu mine " sau "te iubesc vrei sa ne intalnim " sau spunanduti chestiilea astea pe net, daca il placi si tu incepe sa vorbesti cu el mai serios sa-l intrebi daca ii place de tine si daca iti spune ca da, stii tu ce sa faci si ce sa-i raspunzi.♥ Succeswinking!