| PattyxPaty a întrebat:

In saptamana scoala altfel de la ora 9 la 12 trebuia sa merg cu clasa in cabinetul de engleza pentru o activitate "Talent Show" ...Am asteptat acolo o jumate de ora dupa care baietii au spus sa mergem in sala de sport pentru ca au inceput niste activitati sportive!
A doua zi un coleg ne-a zis ca profa ne-a pus la fiecare copil 3 absente pentru ca cica ele au venit la 12 la scoala si noi nu am venit la activitate chatterbox! Repet ca noi stiam ca de la 9, nu de la 12!crying!
Au voie sa faca asa ceva?

1 răspuns:
| DeeaDLove12 a răspuns:

Da va poate trece absente ca nu ati fost la ore chiar daca sunt activitati extrascolare asa ne-a zis si noua dirigu