| Unique a întrebat:

In seara asta ma uitasem la punctaj la mine pe profil si nu numai la mine la foarte multi utilizatori ca punctajul nu se pune si la intrebari numai la restul,, raspunsuri si asa mai departe
oare de nu se puncteaza si intrebarile?

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pă e oarecum logic întrebările nu se punctează pentru că tu prin întrebările alea nu ajuţi. Răspunsurile se punctează pentru că aşa tu ajuţi pe cel care întreabă. Întrebările cum ar veni nu aduc un +.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ar insemna sa se puncteze nemunca, ignoranta, prostia, stupizenia, etc, ceea ce eu cred ca nu este cazul.

| ilincuta a răspuns:

Nu stiu, doar ca as crede ca si intrebarile se puncteaza!