| anonim_4396 a întrebat:

In septembrie implinesc 16 ani si inca nu am avut niciun prieten. Nici macar n-am sarutat vreun baiat. Eu cred ca baietii nu ma plac pentru ca sunt foarte slaba. Dar acum nici nu-mi place de niciun baiat. Cum as putea sa cunosc baieti si ce ar trebui sa fac ca sa am un iubit?

4 răspunsuri:
| JustMe6378962 a răspuns:

Daca te consoleaza, cunosc o fata care nu a sarutat pe nimeni si nu a avut niciun iubit, si are 19 ani. Deci, mai ai rabdare.

| Àηđяεëa a răspuns:

Fii mai sigura pe tine si apropo mai bine foarte slaba decat foarte grasa. Parerea mea...big grin

| DTNA a răspuns:

Mai ai destul timp. sigur iti vei gasi pe cineva potrivit. nu stiu de ce acum de curand a venit rusinea asta ca nu ai sarutat pe nimeni in 16 ani o chestii care o vad pe la toata lumea. mi se pare o porcarie

| TheLittleBadGirl a răspuns:

Buna!

Daca nu esti rusinoasa, vorbeste cu cei de la tine din scoala, cartier oras. Daca esti mai timida, Facebook, Sentimente si Twitter te vor ajuta happy.

O zi buna :*.