| Anonima975 a întrebat:

În toamna intru la liceu și am ceva emoții. Voi sta la internat pentru ca liceul e în alt oraș. Mi-ați putea da va rog niște sfaturi? Cum e lumea pe acolo? E mult mai diferit decât în gimnaziu? La internat cum e sa stai? Va rog sa îmi povestiti din experienta personala. P. S. scuze pentru categorie

3 răspunsuri:
| Ancaandra a răspuns:

E foarte diferit. Nu mai stai tu singur in camera ta vei sta cu 2-3 fete si daca tu vei fii obosită ele mereu vor avea chef de glume. Dacă ești o fata care pune accentul mult pe carte te vei sătura sa stai in gălăgie non stop. Fetele vor mai creste vor ajunge si băieți in camera cum noua ni s-a intamplat.

| Anonima975 explică (pentru Ancaandra):

Putem vb puțin în privat?

| Ancaandra a răspuns (pentru Anonima975):

Da