| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, cum e viata la internat.In toamna intru clasa a-IX-a si o sa stau 1 an la internat.
Pot iesi in oras? ( sau e ceva gen Jilava -_-...)
Poti sa te muti din camera daca nu-ti place de colegii de camera?
Sunt reguli stricte? ( stiu ca difera de la internat la internat dar... in general )
As vrea si niste sfaturi de la cei care stau sau au stat la internat.
Dau fundita :3 :3

Răspuns Câştigător
| Trandafir_Roxana-Elena_1994 a răspuns:

Da, poti iesi in oras dar cu o ora stricta de la ora X la ora Y, incat despre schimbatul din camera nu stiu... fundita?