| alexz25 a întrebat:

Buna,in ultima vreme ma simt cam singur,si simt nevoia sa socializez cu cineva,cu care sa pot rade,cu care sa ma simt in largul meu,si o fata daca exista pe aici,pentru ca m plictisesc foarte tare,iar iesitul pe afara nu prea este pentru mine,acolo e plin de aroganti, de cocalari, si de c**ve.Singuratatea asta simt ca ma omoara,si simt nevoia sa vorbesc, si mai presus de toate sa iubesc...Deci care vrea sa vorbeasca? laughing big grin

2 răspunsuri:
| madalinaBbo a răspuns:

Hey, sunt in aceeiasi situatie ca tine asta e fb. meu : https://www.facebook.com/madalina.dumitru.798 poti sa imi dai cerere