| anonim_4396 a întrebat:

In urma unei vanatai am pus carne de vita proaspata k la carte.ma rog si ar fi trebuit sa aiba efect dar mai rau s-a invinetit si s-a dus vineteala in locuri in care nu era la inceput! E de bine sau de rau? adica m-am gandit ca poate trece mai repede invinetindu'se complet mai repede...intrebarea mea e dc s-a invinetit mai tare si in zone de langa vanataie?

1 răspuns:
| vmarius12 a răspuns:

daca sa invinetit si in alte locuri cred ca ar trebui sa te duci la doctor sau carnea nu a fost proaspata