| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum trece o vanataie mai repede? M-am lovit la picior si mi s-a invinetit pe loc.Este foarte inestetic, acum, vara. Cartof sau otet? Din auzite, dar nu stiu sigur. Multumesc.

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

E o crema la farmacie, nu stiu exact cum se numeste dar era cu extract de venin de ...de nu mai stiu ce straight face
daca intrebi farmacista trebuie sa stie.
tubul era asa un fel de albastru.'
trece repede cu asta, in maxim o zi, doua

4 răspunsuri:
| matchpoint a răspuns:

Buna ziua,
hepatrombin se numeste unguentul. Pa

| kos_8115 a răspuns:

Eu una stiam ca cartoful. dar poti incerca sa pui sh vin cu painebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vin rosu si garantat trece!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Staful meu este sa pui o bucata subtire de carne cruda pe vanataie, cat e de mare vanataia asa sa fie si bucata de carne si in 24 d ore ti a trecut, testat de mine...happy