| anonim_4396 a întrebat:

in vacanta merg in excursie cu clasa la vichend.si este o problema daca atunci sunt pe stopp ce fac? funditsha

2 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Eu mereu patesc sa fiu pe stop. Sunt experta laughing. Deci, daca nu ti-a venit pana sa pleci tu ( in dimineata aia in excursie), pune-ti un tampon, caci nu se stie ce o sa se intample. Daca ti-a venit chiar daca e plin sau nu sa te schimbi inainte sa pleci. Si pe urma sa stai dreapta adica sa nu te tolanesti ca risti sa te patezi. Pe urma o sa mai aveti voi "pauze de toaleta". Succes si distractie placuta :X

| Dannyellaa a răspuns:

Pai pur si simplu iti iei tampoanee la tinee si dacaa mergeti la strand NU intra in apaa! Dar ai grija sa nu te patezi! Si sa ai schimburi la tine! big grin Sper ca ti.am fost de folos big grin