| Ligiutza_4357 a întrebat:

in week-end trebuie sa merg la o nunta si n-am idee cum sa-mi fac parul. Am cautat pe net site-uri in legatura cu asta... dar nu mi-a placut nimic Vreau sa fie ceva usor de facut, care sa atraga macar putin privirile si sa fie de adolescenta. dati`mi va rog site am parul drept cam de lungimea astahttp://www.google.ro/......tp?/imgres nu as vrea coc, nu as vrea f complicat! multumesc

2 răspunsuri:
| BlackRoseMary a răspuns:

Nu stiu daca o sa-ti placa, pentru ca este un model cam excentric, cam rebel. Iti prinzi jumatate de par la spate cu o clama mare, iar celalalta jumatate o lasi frumos pe mumar si o dai cu placa daca ai parul carliotat