| noname_8664 a întrebat:

Bunathinking inainte sa incep liceul am crezut ca am sa reusesc sa imi fac prieten/iubit din primele saptamanalaughing dar nuthinking celelalte colege au avut pana acum nenumarati iubiti din scoalalaughing numai euthinking laughing nu sunt eu foarte frumoasa dar nici uratalaughing) ce asi putea sa facthinkinglaughing stiu ca e prosteasca intrebarea dar vreau un sfatbig grinbatting eyelashes dau fundalaughing

2 răspunsuri:
| vis a răspuns:

Sfat. Daca colegele tale se arunca in fantana trebuie sa o faci si tu?! O sa-ti vina si tie randu nu te teme [ si poate o sa fie si cel potrivit pentru tine pentru o relatie mai durabila nu de o saptamana 2 3 ]

| vivis a răspuns:

Poate pari inabordabila si de aceea nu au curajul sa iti propuna ceva, sau daca esti prea "buna" cum zic unii baieti, le e frica sa nu ii refuzi. ps sunt cam in aceeasi situatie ca tine :p