| DeepInDarkness a întrebat:

Incep sa cred ca am devenit dependenta de facebook/tumblr. In fiecare zi pierd ore intregi pe aceste siteuri si cel putin facebook-ul este inutil in afara faptului ca pot vorbi cu prietenii. Problema mea e ca nu gasesc altceva interesant de facut. Cand nu am avut net stateam pur si simplu degeaba. Idei de ce as putea face ca sa scap de "dependenta" asta si niste activitati okay, in afara de iesitul in oras ca asta oricum o fac

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu te plictisesti sa faci ore intregi acelasi lucru?
Iesi cu prietenii, e mai distractiv.

| DeepInDarkness explică (pentru DarkOrbitMoon):

Asta e ideea. Ma plictisesc si sunt constienta ca pierd timpul degeaba, dar tot stau si ma enerveaza lucrul asta! Am mentionat in intrebare ca ies in oras, dar nu stiu ce sa fac cand sunt acasa. happy

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru DeepInDarkness):

Citeste.
Stiu ca unele carti sunt ingrozitor de plictisitoare, dar alege una care-ti place.
http://www.elefant.ro/......12014.html