| Andreeaioan115 a întrebat:

Buna,încep sa devin mai pozitivă însă regret faptul ca i-am zis acelui băiat ca îl iubesc și el nici măcar nu mi-a răspuns, am mustrări de conștiința. Credeti ca am comis o greșeală mare? Eu fiind fata. Dau funda. Gen el apărea in viața mea dacă nu ii mărturiseam acele sentimente? Dau funda.Seara minunata va doresc.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca aceasta era singura varianta posibila, s-a intamplat... s-a intamplat, alta nu este. Asa ca ce mai conteaza acum? Poti sa si regreti, poate sa erupa si un vulcan prin Popocatepetl, nimic nu mai conteaza pentru ce este acum, nu poti sa schimbi ce a fost.

Dar poti sa schimbi ce o sa fie, asa ca... cum am spus in ultimele 20 de intrebari alte tale despre asta, si cum probabil o sa mai zic, ca nu ma doare mana sa scriu, ar trebui sa iti vezi de viata ta, sa fii fericita, sa nu te mai gandesti la acel baiat si sa vezi tu ce bine o sa fie!

Seara minunata si tie! ^_^

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și dacă apărea? Și dacă nu apărea? A rezultat ceva din asta? Rumegarea acestui trecut te duce undeva? Nicăieri.

| DonEduardo a răspuns:

Erati apropiati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceste 2 cuvinte spuse nu vor afecta cursul vietii tale pe termen lung daca treci peste.