| Anileda a întrebat:

Incepe sa imi placa de un baiat de care lui i-a placut de mine, uneori da semne ca inca ma place chiar daca el spune ca nu este adevarat, uneori este foarte rece si ma ignora, recunosc ca uneori l-am jignit dar mi-am cerut scuze, ma saluta, radem glumim pe mess iar dintr-o data se schimba si nu mai spune nimic, oare de ce? multumesc

2 răspunsuri:
| Ana213 a răspuns:

Nu e suficient sa radeti pe mess, iar un baiat daca e jignit odata de o fata probabil nu uita niciodata(mai ales daca e vb de fata de care ii placea), in plus ai pus verbu la trecut : i-a placut de tine cred ca asta o sa ramana, l-ai dezamagit, oricum ideea e ca daca mai e si rece cu tine si doar te saluta inseamna ca si-a gasit pe altcineva sau pur si simplu nu il mai intereseaza persoana ta.
Scuza-ma ca am fost asa de dur dar cam asta e realitatea.

| AndreEa_8847 a răspuns:

Pai eu zk.ca intr-o zi sa-l iei frumos de mana afara si sa vorbiti fata`n fata ( nu p mess.sau la tel). si spune`i ce simti. fa tu pasul asta si o sa vezi ce bine o sa fie.sh eu am trkt prin ce treci u acum.si mi-a mers bine.insa ai grija sa nu fi nci prea. cum sa-ti zk eu.sa-i dai motive sa creada ca esti in limba dupa el si sa fka tot ce vrea din tine :X

CRed ca ti-am fost de ajutor. pupz :*:*:*

si sa ma anunti ce `ai rezolvat smug