| Blueskyy a întrebat:

Ncerc de ceva timp sa instalez Sims 3 Pets, dar la ultimul pas imi apare ceva care nu ma lasa sa continui
Suna cam asa: Setup Needs The Next Disk

Please inset disk 1 that containes the file data1.hdr

Scrie Setup could not find a file on the specified path or disk.

Please check that the proper disk is inserted or specify a new path.

CE sa fac ca sa meraga?

Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| EllaHaHa a răspuns:

Pai ca sa instalezi The Sims 3 Pets trebuie sa ai originalul adica The sims 3 normal si dupa le poti avea pe toate adica The sims 3 pets, the sims 3 island paradis, the sims 3 seasons ect.

| DavidSuperMoto a răspuns:

Pai tu cand l=ai downlodat nu erau 2 cduri iso? Si dupa ce instalezi primul iso il bagi pe al doilea cand se blocheaza primul