| anonim_4396 a întrebat:

Buna intrebare mai ales pentru baieti...credeti ca un baiat de 16 ani poate iubi? eu de exemplu sunt d e 2 luni cu un coleg mai mic ca mine cu un an si el a fost invatat sa aiba gagicile mai tute sa faca el ce vrea din ele si sa le minta dar cu mine nu-i prea merge simi spune de multe ori cai place mult ca nu ma poate intoarce cum vrea el dar si ca alteori il enerveaza extrem de mult ca aflu tot si cami dau seama de tot... dar am vazut ca isi doreste sa se schimbe(eu am incercat sal schimb fiind mai autoitara dar vad ca mai tare il indepartez.credeti ca mai bine il pot schimba daca sunt mai "dulce'?'.am vzut ca mai bine imi merge asa) si el ainceput sa-mi spuna ca ma iubeste si eu tin la el si cred cal iubesc si i-am spus si eu cal iubesc. dar nu stiu eu eram de parere ca la 16, 17 ani un baiat nu poate iubi ci doar sa stea cu fetele sa se distreze. ce credeti? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In mod cert un baiat de 16 ani poate iubi. Nu mai fi si tu asa autoritara, ca nici tie nu ti-ar placea daca el ar fi asa cu tine.

4 răspunsuri:
| Bogdana a răspuns:

Se poate iubi la orice varstawinking

| andreimicutu a răspuns:

Este posibli să te iubească depinde de cum inţelege el acest lucru nu toţi au aceaşi viziune asupra iubiri.

| paulaiubitzik a răspuns:

Iubirea nu are varsta

| danutza91 a răspuns:

Nici la 20 nu iubesc laughing da pai la 16 ani băieţii se maturizează foarte foarte greu fata de noi fetele şi sunt şi mai libertini, ei se cred mari smecheri ...acum pentru ei totul e o gluma. o atracţie o plăcere mare are de papat pana va vedea ce înseamna iubirea cu adevăratbatting eyelashes