| anonim_4396 a întrebat:

Buna :*
Intrebare pentru baieti:

Ce inseamna atunci cand cineva ii zice unui baiat ca fata,,X" il place,iar el zice,, eu nu sunt cu fetele". As vrea sa stiu motivul real de ce spune asta baietii!(nu e gay laughing))

Vreau cat mai multe pareri!
Dau funda!
Pup :*

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Poate nu stie sa abordeze fetele, adica nu le are sau nu se simte pregatit inca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am zis ca NU e gay! laughing)

| MyNameIsCata a răspuns:

Pai cred ca a vrut sa spuna ca nu stie sa vorbeasca cu ele sau nu stiu ce rahat sau poate ar fi gay cum zici tu laughing

| Adelaaaaaaaa a răspuns:

Adica,nu are el chef/timp acum de fete, adica nu prea il intereseaza de o fata in momentul de fata.Greu? Si fetele mai zis"nu le am cu baietii" adica ..nu am nevoie acuma de baieti, ai inteles?