| user643890655 a întrebat:

Buna! Intrebare pentru baieti:va place cand o fata se comporta cu voi de parca va place dar de fapt face totul la sto, gen spune chestii de gen:"mi-o fost dor de tine","te-as vrea ca gagic","imi plac baietii.(si aici va descrie)" sau care pur si simplu complimenteaza sincer:"ador bluza","ti-o spus veodata cineva ca ai ochi frumosi"? Ce parere ati avea despre ea?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu patesc asta pentru ca nu sunt adolescent, dar daca face la sto cum zici si tu poti face tot la sto complimente fata de eawinking
si de fata cu ea mai poti face si alte caterinci, cu alte fete, sa vezi atunci daca ii mai arde acestei fete de stouri cu tinewinking
astfel afli si daca este geloasa si te place, facand complimente altor fete din anturaj, clasa, jurul vostru etc

| Violleta2022 a răspuns:

Copilarii si mistocarii intre copii.