| richardetcc a întrebat:

Bună.
( Întrebare pentru fete )

Cum v-ar place să se îmbrace un băiat? ( Bat un apropo la trening sau blugi )
Dar mai puteți completa și cu altceva

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Trening in niciun caz, mi se pare groaznic. laughing Blugi si un tricou sa-i vina bine, sau camasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezbrăcat e cel mai bine

| devilshelp a răspuns:

Eu am o slabiciune pentru baietii care poarta negru. Nu sa fie emo, dar un tricou negru e de ajuns si ii va mari destul sansele. Poate e ceva personal. Bine, nici sa vina in colanti si tricou negri. Sa se imbrace decent. Pantalonii de trening imi plac, dar aia din material. In niciun caz aia luciosi sau de fas.

| DiyanAndorea a răspuns:

Depinde de context, dar in general un tricou si blugi(ideal care sa nu fie mulat...).
ar merge si pantalonul de trening, dar nu mereu...stiu pe cineva care in fiecare zi se imbraca in trening si nu inteleg de ce facea asta. Asa blugii sunt mai practici si merg cu orice

| DiyanAndorea a răspuns:

Si corect se scrie,, placea,, nu,, place,, ai grija mai ales atunci cand vorbesti sa folosesti forma corecta

| ElenaaaAdina a răspuns:

Pai, din punctul meu de vedere, sa nu se imbrace ca un gay, adica haine extrem de mulate, ceva lejer, dar nici ca tiganii (asta e parerea mea)