| aPerfectLive a întrebat:

Intrebare pentru fete: Luna trecuta mi-a venit ciclul pe 13. Acum suntem in 20 si nu mi-a venit inca.De ce nu mi-a venit pana acum? Inca astept si chiar ma sperii un pic. Va rog dati-mi niste sfaturi. Funda!:-ssad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca nu esti trecuta de 14-15 ani, e perfect normal. Mie de ex imi vine odata la 2-3 lunilaughing deci, nu.ti face griji mai e un pic pana se reguleaza calumea

3 răspunsuri:
| elenaaarion a răspuns:

De ce te ingrijorezi? Ai intretinut relatii sexuale? Daca nu, nu ai de ce sa iti faci griji. CAti ani ai?

| ChristinneVonD a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci nicio grija, pana se reguleaza poate intarzia si 1 luna sau 2. Dar daca tu l-ai avut reglat atunci nu stiu ce sa zic thinking Sper sa nu fie nimic grav:*