| claudia25 a întrebat:

Buna!,,,,, Intrebarea aceasta o voi pune mai mult baietilorwinkingwinkingwinking,,, baieti ce parere aveti de fetele pistruiate?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi se par simpatice. Totul conteaza de cum sunt ele. De obicei orice fata pare mai frumoasa cand e optimista si e plina de viata. O fata nu trebuie sa se simta intimidata din cauza asta. Din contra. E un avantaj. Pistruii te fac special. Aveam o colega in clasele 1-4 pistruiata care imi era foarte simpatica.

| Libelle a răspuns:

Si eu st fata, dar trebuie sa raspundlaughing: deci mie imi plac foarte mult fetele pistruiate, mai ales cele cu parul cretlaughing cand vad o astfel de fata pe strada zic:moamaa ce frumos e fata aiacryinglaughing

| medgirl a răspuns:

Eu sunt fata, dar vreau sa-mi spun pererea big grin
Le agreez, sigur daca nu sunt in exces(doar citeva).

| George1510 a răspuns:

O parere buna.de ce nu?!