| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Intrebarea asta ma sacaie de mult timp:cam de cand aveam 6 anijori :-s.Ma uit vineri, seara la ora 10 pe discovery la fenomene stranii. E adevarat ceea ce se povesteste acolo? Si, exista fantome?

6 răspunsuri:
| 5SOS a răspuns:

Calmeazat-e nu exista fantome dar exista spirite nelinistite.Nu glumesc spirite exista dar doar alea nelinistite.Sa stii ca nu exista la noi in Romania dar in alte tari da.Dai funda?

| CookieYumm a răspuns:

Personal eu nu cred in ele. Dar intr-adevar exista o mare sansa ca ele sa existe. Dar nu cred ca acest lucru ar trebui sa te framante pe tine. Mai ales ca se stie ca pe Discovery le cam infolersc oh go on.
Funda?batting eyelashes

| misu a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa, uitate pe geam

Răspuns utilizator avertizat
| Silviu123456 a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva si oricum ceea ce se povesteste acolo sunt lucruri inspirate din fapte reale dar sunt foarte inflorite de ei lucruri precum zgomote si alte chesti se aud in orice casa dar ce arata acolo in nici un caz eu unul nu cred in fantome, singurul lucru in care cred este Dumnezeubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat ce se povesteste, existasi fantome