| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu este suparat pe mine si nu pre stiu de ce. Cred ca din cauza ca nu am putut ajunge la prima intalnire pentru ca am avut o problema de familie si nici nu am mai avut de pe ce sa il sun. Cand este pe mess eu ii scriu ca il iubesc si ca nu am vrut sa il supar dar el nici nu ma baga in seama. Ce pot face sa ma impac cu el?

3 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Nu trebuie sal bagi in seama trebuie sai explici ca n-a fost vina ta si ca ai avut o problema pe care nu o puteai amana, apoi trebuie sa-i spui data pe care vreti sa va dati o noua intalnire si cerei a 2 sansa pup ubita.

| EmaS a răspuns:

Daca te-ar iubi cu adevarat, te-ar cauta el.Lasa-l in pace,si vei vedea ca daca ii pasa de tine, te cauta el. Daca nu, inseamna ca nu te merita.Vei gasi ceva mai bun.

| EmoLove a răspuns:

Incearca sa iesi cu el la un film, o plimbare prin parc...