| Tooooo a întrebat:

Iubitul meu spune prietenilor lui tot ce vorbim si nu asta ma deranjeaza ce`l mai tare dar are niste. prieteni care daca stiu ceva afla toata lumea si el chiar tot le spune dar eu cu el ne intelegem foarte bine acum deci ce sa fac?

asta ce inseamna?

Ma iubeste tine, la mine ori nu?

Răspuns Câştigător
| SoUl a răspuns:

Buna love struck. Poi asta cam inseamna ca e dependent de prietenii lui. Daca voi va intelegeti bine asta e un semn bun dar eu cred ca cel mai bine ar fi sa incercati sa vorbiti deschis despre asta si dupa vezi tu ce se intampla. Oricum din cate zici el te iubeste love struck Succes :*

3 răspunsuri:
| HahahaAb a răspuns:

Dai slapii!

| anaservic a răspuns:

Vb cu el si spune-i ca te deranjeaza ceea ce face. daca intelege, te iubeste. daca tot continua, spune-i pa ca nu merita.

| deedee9 a răspuns:

Nu-mi pot da seama daca tine la tine sau nu, dar cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el. Spune-i ca te deranjeaza faptul ca spune tot prietenilor lui, iar daca nu va inceta le vei spune si tu prietenelor tale.