| Aleeeeeeee a întrebat:

Buna happy joc Vanatoarea de vampiri si am doua dubluri Puterea vrajitorului. Fac schimb pentru "Apă sfinţită","Tăruş","Scut","Usturoi","Tulpină de trandafir","Săgeată de argint" sau "Soare. Id-ul il dau pe privat happy.

3 răspunsuri:
| Aleeeeeeee explică:

Am doua dubluri de Puterea vrajitorului si o dublura Oglinda. Va rog cei care vor sa faca schimb sa imi trimite-ti id-ul vostru prin msj privat happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edyjeffhardy este id-ul meu. iti dau tarus si un usturoi pentru puterea vrajitorului. contacteaza-ma cat mai repede si nr de tel este0772062719

| edybarbu a răspuns:

Id-ul meu este edyjeffhardy si nr meu de tel este0772062719 iti dau pentru puterea vrajitorului tarus si usturoi. contacteaza-ma cat mai repede