| Beiibby a întrebat:

Buna!

La cate puncte devii expert TPU?

:*:*:*: mersi pentru viitoarele rasp :*:*:

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Punctele si funditele multe nu desemneaza neaparat un expert. Un expert este o persoana care a raspuns in cam toate domeniile si care mereu a facut-o cu bun simt si dand raspunsuri gandite, nu scrise in batjocura. E important sa nu jignesti pe site, sa ai un comportament decent. Ajungi expert daca esti eficient. Trebuie ca mare parte din raspunsurile tale sa fie declarate castigatoare. Pentru asta esti nevoit sa mai sacrifici din locul din clasament si popularitate. Ai nevoie de raspunsuri putine dar bine gandite. Daca vrei sa fii expert e recomandat sa raspunzi doar acolo unde ai ceva in spus fata de altii. Intrebarile care cer opinii si lucruri simple nu prea te duc pe drumul spre titlul de expert.

4 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Habar n`am...

Daca vrei puncte da raspunsuri folositoare si raspunde la cat mai multe intrebari! Bbye

| kiss1 a răspuns:

Nu trebuie sa ai un punctaj mare, ci trebuie sa ai cit mai multe funda! Intzelegi? Poti sa muncestimult, sa raspunzi la foarte multe intrebari, dar degeaba, nu devii expert TPU.Trebuie sa raspunzi complex, clar, trebuie sa fii ca un mic psiholog, doar astfel vei deveni expert TPU.
Sper ca ti-am putut fi de ajutor!
Te-am pupat!

| KLU a răspuns:

Tu? never laughing

| Euu12 a răspuns:

Buna...
cred ca la 208000

nu stiu sigur