| Dorobantoiu_Sorina_1992 a întrebat:

La Colegiul Economic "Maria Teiuleanu" Pitesti, in clasa a IX-a se invata dimineata sau dupa-amiaza? N-am niciun prieten care a invatat la Colegiul Economic si am incercat sa caut si pe net dar nu imi da...

Răspuns Câştigător
| Siny36 a răspuns:

Si eu m-am inscris acolo. Din cate am inteles eu cei mici pana in clasa a X-a fac ore dupa masa. Si ceilalti dimineata. Sper ca te-am ajutat!

| Dorobantoiu_Sorina_1992 explică (pentru Siny36):

Scuze ca te intreb, dar pe ce profil esti? Eu m-am inscris pe profilul Economic

| Dorobantoiu_Sorina_1992 explică (pentru Siny36):

Si multumesc mult. Eu am auzit asa prin cunostinte ca dimineata e bine dupa amiaza ca nu ma mai trezrsc la 6 laughing

| Dorobantoiu_Sorina_1992 explică (pentru Siny36):

Si scuze ca te intreb din nou, dar ai Facebook?

| Siny36 a răspuns (pentru Dorobantoiu_Sorina_1992):

Tot profil economic. O sa ne vedem noi

| Dorobantoiu_Sorina_1992 explică (pentru Siny36):

Cool. Eu sunt fata din stanga. Sorina, imi pare bine happy