| Irinus0356 a întrebat:

La hi5, am vazut ca unii utilizatori dau commenturi in care scrsul este mai ingrosat sau este de lata culoare. Exista un site pe care sa il pot accesa? sau ceva de genul acesta. As dori sa sciu si eu asa. V a multumesc Funda

Răspuns Câştigător
| LoReDaNa a răspuns:

Buna roxana.
eu folosesc asa...
inainte sa scriu un comm pun,, < I >,, pentru scris intr-o parte.
,, < B >,, pentru scris gros sh,, < u >
Dar u sa le pui legate pe toate nu cu pauza cum am facut eu.
sper ca te-am ajutat
Funda?

2 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Uite aicia cum sa ti-l faci colorat mov:
AICIA SCRII CE VREI TU /COMENTARIU

daca vrei alta culoare in loc de purple pune alta culoare dar in engleza gen(blue, green, yellow)
byelove struck

| lylo a răspuns:

Inainte sa scrii comentariu scrii asa dupa aia textul tau :X funda?