| SovietMarshalPeter a întrebat:

As dori niste site-uri de extrema dreapta sau radicaliste din cluj napoca,ceva de genul te inscri si postezi, dai commenturi, ceva din astea.Dau funda pentr ucel mai bun.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram sigur că unde apare " extremă dreapta " şi " naţionalism ", trebuie să apară şi unul care să pună întrebarea " Eşti nazist? " :))

http://cluj.nouadreapta.org/

| SovietMarshalPeter explică (pentru anonim_4396):

Mersi,esti un prieten de treaba.

7 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

O tampenie! Ce inseamna la tine 'extrema dreapta"?

| SovietMarshalPeter explică (pentru oprescudorin11):

Nationalism,National Socialist,ma refer acum la bloggger,nu sti termenul de political pressure,adica centrist,centru-dreapta,dreapta,extrema dreapta,stanga,centru-stanga,radical,socialist, averagist, totalitarian.Da eu am pus intrebarea ca sa-mi spuneti niste bloguri, nu sa ma puneti la incercare ca stiu eu ce e acea geopolitica, si acum ce faci ma iei de prost sa ce? ce poate doamne inseamna extrema dreapta?

| oprescudorin11 a răspuns (pentru SovietMarshalPeter):

Vorbeam la modul profund, nu la explicatiile marxiste sau evreiesti! Cine a dat definitiile?(oficiale desigur).Eu nu cunosc partid din toata lumea care sa respecte (in fond ) definitiile oficiale.
Dreapta si stanga au aparut in primul parlament englez, cand erau 2 tabere, una pozitionata in stanga salii si a doua in dreapta! Mai departe au aparut doar speculatii. (desigur, s-au separat apoi si alta factiune in centru...s.a.m.d.

| stpu a răspuns:

Esti nazist?

| SovietMarshalPeter explică (pentru stpu):

Nu chiar stiu sigur, prefer si socialismul si nationalismul.

| SovietMarshalPeter explică:

Da si blogger, da sti vreunul?