| Artemisia a întrebat:

la imvu daca imi iau un animal de companie, si pe ala trebuie sa il hranesc, si imi da bani? daca da bani, imi spuneti va rog, cat face?

3 răspunsuri:
| DeeVee a răspuns:

Nu il hranesti.il faci doar fericit. tu dai 10, iar ei iti dau 15-20 credits, depinde cat de fericit este tongue!

Bavt.ShiNe

| Andrada97 a răspuns:

Da, daca iti faci animal de companie primesti o anumita suma de bani. In functie de fericirea si de cat de hranit este animalul poti primi pana la 20 de dolari.

| chemicalX a răspuns:

Am jucat si eu imvu, dar are virusi si l-am dezinstalat. pai, mi-am luat animal, dar nu moare de foame. ramane rezistent, langa tine mai tot timpul, sorry nu primesti bani, ca animalul e asa sa stea cu tine mereu.
funda?tongue