| SaRRaMea a întrebat:

Buna la toti.Am si eu o intrebare.Cine poate sa imi spune cat mai multe despre twitter si la ce este bun sau ceva de genul accesta.(P. S nu vreau informatii de pe wikipedia.) Pa si toate cele bune. Sper ca aveti un raspuns la intrebarea mea.

Răspuns Câştigător
| Ane3 a răspuns:

Twitter-ul este folosit in general de vedete,seamana doar putin cu facebook'ul pentru ca pe twitter nu poti avea prieteni adica trebuie sa dai following sau ceva de genu...e interesant,putin cam complicat la unele chestii, ceea ce vreau sa insinuez este ca, cu ajutorul facebook'ului faci mai multe si e si mai usor si mai interesant...adica mie asa mi se parewinking. sper ca te'am ajutat

1 răspuns:
| dadutzza a răspuns:

Buna twitteru este aproape ca si facebookul dar mai multe vedete au aont pe twitter poti vorbii.pui poze,"la ce te gandesti". este bun ca poti sa vezi ce fac vedetelelaughing sper ca te-am ajutat :*