| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toti, As vrea sa va intreb si eu dc aveti niste idei de facut bani pentru ca am nevoie de vreo 10 milioane si de muncit inca nu pot sa muncesc pentru ca am doar 16 ani aveti vreo idee ce-as putea sa fac(mentionez ca trebuie sa strang banii astia pana la sfarsitu verii)

3 răspunsuri:
| sexychick_4075 a răspuns:

Daca ai 16 ani poti sa te angajezi cu jumatate de norma. Uite poti incerca la o fabrica sau sti acele standuri unde se vand inghetata.acolo te poti angaja linistit si primesti si 13 milioane pe luna. Tu acum spui chestia ca nu ai voie sa te angajezi, nu ca nu ai avea voie, ci ca nu vrei u. Psss avonul si oriflame nu te ajuta cu nimic. eu sunt trendsetter dar pana ajungi u sa strangi 10 mil din avon imbatranesti.

| lala_1641 a răspuns:

Inscriete la avon, orflame.
chiar daca esti baiat.
iti iei bani frumusei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@DinamoBoy=evident esti baiat, deci eu am facut mai multe chestii pana acum si am 16 ani jumatate, am impartit pliante publicitare de la 14 ani jumate, fac cd-uri cu muzica la vecini(muzica populara si din astea, jocuri), mai pun si la pariuri (castig binisor), dar vara asta vreau sa ma angajez cu jumatate de norma sau chiar cu norma intreaga la ceva usor...acum vezi si tu ce faci! bafta!winking