| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna la toti ce faceti?
de ce mereu colega mea e cu baietii de care mie imi place? eu nu inteleg chestia asta bogdan colegu meu pe care l-am placut a fost cu el acum un baiat de la a 5 pe nume iulian e cu el.si stie ca imi place de el si. ea se saruta cu el. in fata mea azi la scoala i-am tras o palma peste fata si. iulian iubitu ei mai tras un pumn peste fata colegul meu robert la luat de gat si i-a dat cu pumnu la.si a zis daca te mai atingi odata de ea iti rup capu. voi credeti ca ma placestraight face? recunoscu ca si mie imi place de el. foarte mult
p. s intrebarea a doua
1. vreau si eu nume pentru un catelus(baiat)
vreau si eu un nume pentru o catelusa(fata)
sunt puybig grin

3 si aseara am avut un vis foarte ciudat.am visat ca eram cu 2 3 colegi de ai mei...si fostul meu prieten era rapit de cineva.si casa aia in care il tinea luase foc.si eu stiam ca este acolo numai ca nu aveam cum sa ma duc deoarece eram intr-o gradina si bunica mea era cu mine si nu ma lasa sa plec, atunci au venit colegii mei si au tinuto de vorba si am fugit eu.am ajuns la casa aceea dupa au venit si colegi mei.si am asteptat jos.pe iarba.si a iesit el si l-am luat in brate si am inceput sa plang. dar pe el il cheama antonio eu strigam leo, leo si chiar daca eram intr-o gradina in spate se facea ca era un blocstraight face si in fata scoala ajutati-ma dau funda+2 voturi big grin p. s va rog sa nu ma insultati :X
VA ROG SA RASPUNDETI LA TOATE INTREBARILE

Răspuns Câştigător
| βǿβǿ a răspuns:

Uite Bianca.
presupun ca pe colega ta o consideri una dintre prietenele tale, nu?

Neah. ea nu este prietena ta
Motivul: stie ca iti place de X si ea se combina cu el. doar in ciuda ta.
acesta nu se numeste prietenahappy

Iar in legatura cu visul tau.
nu cred ca se va intampla ceva lui Leo.
si eu am avut vise de genul acesta...
dar nu s-a intamplat nimic rau happy

asa ca stai linistita.
a fost doar un vis urat.happy

P.S : nume de catel baiat: puppy, bobi, dingo.
nume de caine fata: dora, fiona, fangy [ fenghi se citestehappy ]

sper ca te-am ajutat

Funda?:d
sau voturi macar.
Multumesc.:*

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pentru prima intrebare, e clar ca face acest lucru ca sa te enrveze, fie ca-i place sau nu de baiatul respecitv. Iar in legatura cu acel Robert, probabil ca te place sau te simpatizeaza doar ca pe o prietena. Sfatul meu, ar trebui sa-l intrebi sau sa pui pe cineva sa o faca.
3. In legatura cu visul, mi se pare ciudat ca a fost atat de complex. Nuu prea cred ca va fi real ceea ce ai visat, poate ai adormit cu gandul la el sau nu se stiestraight face. ORicum, ai grija!
O zi buna!

| PyScHoTeLRoOz explică:

AM uitat sa mentiones ca leo este un coleg de al meu.chiar daca baiatu din visu meu semana cu vostu meu pr antonio eu strigam leo.desii stiam ca e antonio...asta e un semn ca o sa pateasca ceva colegu meustraight face?

| Muresan_6009 a răspuns:

Prima intrebare...big grin
-tipa de care zici ca "iti fura baieti " ti-o ia inainte...ideea e sa faci ceva, nu sa te astepti sa iti sara baietii in fata trebuie sa te remarci cu ceva, sau in cazul in care nu faci nimic colega ta face cu siguranta ceva, si presupun ca e competitiva si voi doua luati treaba cu baieti ca o competitie.(that sucks)
a 2-a intrebare:
-nume pentru animale gasesti pe net, eu asa am gasit un nume pentru pisica mea:X si presupun ca merge si la cateluse (Maya), iar pentru catelus, mie imi place rocky sau lucky
a 3-a intrebare:
-despre visethinking ideea e urmatoarea :visul e o parte din constient si faptul ca tu ai vrut sa iti salvezi prietenul arata faptul ca nu ai prea trecut peste. Visele uneori par ciudate laughing

| deliaa_5419 a răspuns:

1- bravo pentru palma care i'ai dat'o o merita!big grin si ar fi trebuit sa fac asa dar eu am alte metodedevil ii fac sa se certe si ii las oricum fostul' meu dupa ce ne'am desp el sa ccombinat cu o colega si se fereau amandoi de mine ca sa nu ii vadlaughing desi stiau ca eu stiu dar na.robert te place pentru ca daca nu era asa nu se baga el intre voi.2-daca e baiat dino, pufy, rami:p fata:nu stiubig grinhee hee 3- mi'e mi-a zis bunca ca daca visezi ca plangi inseamna ca o sa ai o bucurie...de resstu nu stiu ce sa zicbig grin